Image

NAPIŠTE NÁM

Ubytování

NABÍDKA UBYTOVÁNÍ

Duplex - mezonetový byt

Duplex - mezonetový byt

Luxusní ubytování v prostorném mezonetovém bytě o rozloze sto padesáti metrů čtverečních ocení i náročnější návštěvníci, kteří chtějí mít při svém pobytu veškerý komfort, na který jsou zvyklí z domova. Byt je zařízen kvalitní přírodní designovou podlahou s vytápěním, dubovými schody, prvky kůže a dekoracemi. Smart TV s Wi-fi najdete v obýváku, kuchyni a ložnici. Dostatek úložného prostoru poskytuje velká vestavěná skříň se zrcadlem ...

Číst více
Pokoj Superior

Pokoj Superior

Vkusné a moderně zařízený dvoulůžkový pokoj se samostatným vchodem, koupelnou s WC a bidetem a vlastní kuchyní. Ta je vybavena kuchyňskou linkou s jídelním servisem a veškerým vybavením včetně lednice, sklokeramického sporáků, digestoře, mikrovlnné trouby a rychlovarné konvice. Pokoj dále disponuje velkou manželskou postelí a chytrou televizí s Wi-fi. Nechybí ani moderní obývací nábytek, vestavěná skříň a podlahové vytápění.

Číst více
Apartmán

Apartmán

Apartmán disponuje kuchyní s jídelním servisem a veškerým vybavením a sklokeramickým sporákem, mikrovlnnou troubou a rychlovarnou konvicí. Nechybí ani jídelní kout. V obývacím pokoji najdete pohodlnou sedačku, konferenční stůl a chytrou televizi s Wi-fi. Velký úložný prostor zajišťuje v ložnici vestavěná skříň a pohodlné zázemí zase dvoulůžková postel.

Číst více
Dvoulůžkový pokoj č.1

Dvoulůžkový pokoj č.1

Pokoj přináší útulné ubytování. Disponuje dvoulůžkovou postelí, vestavěnou skříní a chytrou televizí s Wi-fi. Nechybí samozřejmě ani WC s koupelnou a na pokoji je navíc k dispozici malá lednice. Kuchyň s jídelním servisem a veškerým vybavením disponuje sklokeramickou plotýnkou, mikrovlnnou troubou a rychlovarnou konvicí je společná pro pokoje č.1, 2 a 3.

Číst více
Třílůžkový pokoj č.2

Třílůžkový pokoj č.2

Útulný a prostorný pokoj s třemi lůžky - dvoulůžkem a samostatným jednolůžkem. Součástí vybavení je vestavěná skříň a chytrá televize s Wi-fi. Nechybí samozřejmě ani WC s koupelnou a na pokoji je navíc k dispozici malá lednice. Na pokoji je také rychlovarná konvice. Kuchyň s jídelním servisem a veškerým vybavením disponuje sklokeramickou plotýnkou, mikrovlnnou troubou a rychlovarnou konvicí je společná pro pokoje č.1, 2 a 3.

Číst více
Dvoulůžkový pokoj č.3

Dvoulůžkový pokoj č.3

Příjemné ubytování nabízí zájemcům také dvoulůžkový pokoj č.3. Najdete zde vestavěnou skříň a chytrou televizi s Wi-fi. Nechybí samozřejmě ani WC s koupelnou a na pokoji je navíc k dispozici malá lednice a rychlovarná konvice. Kuchyň s jídelním servisem a veškerým vybavením disponuje sklokeramickou plotýnkou, mikrovlnnou troubou a rychlovarnou konvicí je společná pro pokoje č.1, 2 a 3.

Číst více

DOPORUČTE NÁS SVÝM ZNÁMÝM

Našim hostům poskytujeme ten nejlepší komfort a pohodlí.

FACEBOOK    INSTAGRAM
Image
KDE NÁS NAJDETE
Sokolská 422, 760 01 Zlín

 

Image
TELEFON
+420 725 510 303

 

Image
E-MAIL
penzionsokolska@gmail.com

 

Image
OTEVÍRACÍ DOBA
Po-Ne 14:00-19:00
Penzion Sokolská ve Zlíně hodnocení